Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

Archiwum

Aktualności

Opóźnienia w płatnościach w transakcjach między firmami – ankieta skierowana do MŚP

27-08-2021

Prezentujemy Państwu kolejne konsultacje społeczne Komisji Europejskiej, które dotyczą dyrektywy 2011/7/UE w sprawie opóźnień w płatnościach. Badanie ma nacelu wskazanie środków zapobiegających takim opóźnieniom oraz łagodzących ich skutki.

Na Państwa opinie czekamy do 15 października 2021 r.

Zagraniczna Misja Gospodarcza do Chorwacji – zapraszamy do udziału!

26-08-2021

Fundusz Górnośląski S.A. wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego ogłasza nabór do udziału w zagranicznej misji gospodarczej do Chorwacji, która odbędzie się 25-29.10.2021 r.

Zgłaszać mogą się przedsiębiorstwa z województwa śląskiego do 10.09.2021 r.

Otwarte konsultacje publiczne KE nt. transgranicznego rozwiązywania sporów podatkowych

03-08-2021

Jak usprawnić transgraniczne rozstrzyganie sporów podatkowych, dotyczącyhc firm z UE?

Komisja Europejska, we współpracy z ekspertami z państw członkowskich pracuje nad unijnym programem współdziałania, dzięki któremu organy podatkowe mogłyby wspólnie rozstrzygać transgraniczne kwestie podatkowe, związane z działalnością firm w UE.

Przedsiębiorco! Skorzystaj!! Audyt innowacyjności metodą IMP3rove.

02-08-2021

 

Ośrodek Enterprise Europe Network zaprasza firmy, zwłaszcza MŚP z województwa śląskiego do skorzystania z możliwości bezpłatnej analizy zarządzania innowacjami w  firmie przy użyciu metody IMP3rove.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl