Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

Archiwum

Targi, misje, giełdy

Spotkania B2B: Global Nuclear Physics Innovation - transfer innowacyjnych technologii i wiedzy w sektorach fizyki jądrowej, 1-2.12.2021 r., Warszawa - online

18-11-2021

Zapraszamy do udziału w spotkaniach Matchmakingowych GNPI 2021. Wydarzenie skierowane jest do szerokiego grona uczestników - laboratoriów, uniwersytetów oraz przedsiębiorstw z takich obszarów jak: fizyka, biologia, chemia, elektronika, energetyka, medycyna, materiały, aeronautyka, informatyka, urządzenia oraz narzędzia badawcze.

Spotkania b2b dla branży spożywczej FREE FROM FOOD AMSTERDAM 2021, 23-24 listopada

18-11-2021

Spotkania B2B odbędą się w ramach targów Free From Functional & Health Ingredients and Free From Expo Packaging 2021 w Amsterdamie.

Zakres: żywność bezglutenowa, bez laktozy, bez cukru, żywność z przeznaczeniem dla wegan, żywność funkcjonalna, żywność i odżywki dla sportowców, suplementy diety i witaminy, opakowania wolne od tworzyw sztucznych.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl