Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

Archiwum

Targi, misje, giełdy

Poznaj partnerów biznesowych z branży healthcare i nauk o życiu podczas Bionnale 2020 w Berlinie

27-03-2020

Z przykrością informujemy, że ze względu na obecną sytuację dotyczącą koronawirusa organizatorzy są zmuszeni odwołać tegoroczną giełdę kooperacyjną BIONNALE, która miała się odbyć 12 maja 2020 r. w Berlinie.

Dziękujemy bardzo za zainteresowanie!


Organizatorzy mają nadzieję powitać Państwa w przyszłym roku! BIONNALE 2021 planowane jest na maj 2021 r. Konkretna data zostanie podana w najbliższych miesiącach.

Międzynarodowe spotkania B2B - International Brokerage Event - podczas HANNOVER MESSE

26-03-2020

Zbliżające się międzynarodowe wydarzenie - HANNOVER MESSE 2020 - Anulowano.

"Nikt z naszego zespołu nie mógł sobie wyobrazić, że po raz pierwszy od 73 lat najważniejsze na świecie targi przemysłowe - HANNOVER MESSE - nie mogłyby się odbyć. I bardzo nas boli, że musimy teraz powiedzieć: w 2020 r. Nie będzie HANNOVER MESSE." - Organizatorzy.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl