Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Archiwum

Targi, misje, giełdy

Poznaj partnerów biznesowych z branży healthcare i nauk o życiu podczas Bionnale 2020 w Berlinie

27-03-2020

Z przykrością informujemy, że ze względu na obecną sytuację dotyczącą koronawirusa organizatorzy są zmuszeni odwołać tegoroczną giełdę kooperacyjną BIONNALE, która miała się odbyć 12 maja 2020 r. w Berlinie.

Dziękujemy bardzo za zainteresowanie!


Organizatorzy mają nadzieję powitać Państwa w przyszłym roku! BIONNALE 2021 planowane jest na maj 2021 r. Konkretna data zostanie podana w najbliższych miesiącach.

Międzynarodowe spotkania B2B - International Brokerage Event - podczas HANNOVER MESSE

26-03-2020

Zbliżające się międzynarodowe wydarzenie - HANNOVER MESSE 2020 - Anulowano.

"Nikt z naszego zespołu nie mógł sobie wyobrazić, że po raz pierwszy od 73 lat najważniejsze na świecie targi przemysłowe - HANNOVER MESSE - nie mogłyby się odbyć. I bardzo nas boli, że musimy teraz powiedzieć: w 2020 r. Nie będzie HANNOVER MESSE." - Organizatorzy.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl