Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

Archiwum

Targi, misje, giełdy

International B2B Software Days - the Future of Digital Business, 8-10.05.2023, Wiedeń

29-03-2023

Zapraszamy startupy i firmy z branży IT/ICT do udziału w spotkaniach B2B, warsztatach oraz sesjach pitchingowych, organizowanych w dniach 8 - 10 maja w Wiedniu.

Spotkania stacjonarne: 8 i 9 maja; spotkania online: 10 maja.

UWAGA: rejestracja do udziału w sesji pitchingowej możliwa jest tylko do 23 marca br.

Poszukiwani dostawcy INSTALACJI NEUTRALNYCH DLA KLIMATU w sektorze budownictwa, spotkania B2B Szwecja, 29 - 30.05.2023 r.

15-03-2023
Poszukiwani dostawcy INSTALACJI NEUTRALNYCH DLA KLIMATU w sektorze budownictwa, spotkania B2B Szwecja, 29 - 30.05.2023 r.

Zapraszamy producentów, dostawców, instytucje B&R, oferujące instalacje neutralne dla klimatu dla sektora budownictwa do udziału w spotkaniach B2B online, organizowanych przez ośrodek EEN w Goteborgu. Wydarzenie to umożliwia dostawcom produktów i systemów instalacji technicznych możliwość spotkania potencjalnych szwedzkich nabywców - właścicieli nieruchomości, firm budowlanych, projektantów, dystrybutorów i innych, poszukujących rozwiązań neutralnych dla klimatu. Po spotkaniach online, 10 dostawców zostanie wybranych i zaproszonych do udziału w Living Lab w Goteborgu, dn. 11 października.

ZAPAMIĘTAJ DATĘ: 22.03.2023 - 28.03.2023, Spotkania B2B przy SMART CITY EXPO KURYTYBA, BRAZYLIA

14-03-2023

Zapraszamy na targi, które zaprezentują przyszłość mobilności elektrycznej w miastach. W tym roku odbędzie się czwarta edycja SMART CITY CURITIBA, w ramach której ośrodki Enterprise Europe Network będą organizować spotkania B2B - zarówno online, jak i na miejscu.

Wydarzenie odbędzie się hybrydowo - uczestnicy mogą wziąć udział w wydarzeniu online oraz na miejscu.

Hybrydowe spotkania B2B podczas targów BUD-GRYF & HOME, 16.03.2023, Szczecin

03-03-2023

Zapraszamy do udziału w spotkaniach biznesowych podczas wyjątkowej 30stej edycji targów BUD-GRYF & HOME (Szczecin). Spotkania będą możliwe zarówno na miejscu jak i on-line. Tematyka: BUDOWNICTWO – materiały, narzędzia, maszyny, projektowanie i usługi; ENERGIA – konwencjonalna i zielona; WNĘTRZARSTWO – materiały wykończeniowe, dekoracje i ekologiczne produkty; ZRÓWNOWAŻONE podejście w budownictwie i projektowaniu.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl