Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

Archiwum

Targi, misje, giełdy

Spotkania b2b online z hiszpańskimi korporacjami poszukującymi rozwiązań audiowizualnych.

29-04-2022

Zapraszamy na ISE Open Innovation Challange – wirtualne i stacjonarne spotkania b2b z ośmioma hiszpańskimi korporacjami, które poszukują konkretnych rozwiązań z zakresu zintegrowanych systemów audiowizualnych.

Spotkania stacjonarne odbędą się w dn. 10 – 13 maja, spotkania online: 17 i 18 maja 2022.

Rejestracja do 29 kwietnia.

ZIELONE TECHNOLOGIE: GreenTech Days 2022, 11-12 maja, Wiedeń

28-04-2022

Zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej dla firm i interesariuszy działających w sektorze ZIELONYCH TECHNOLOGII ORGANIZOWANEJ W FORMIE HYBRYDOWEJ W wIEDNIU.

Tematyka 2022: nowe materiały i energia odnawialna na rzecz efektywności energetycznej, nowe rozwiązania energetyczne oraz zrównoważona gospodarka wodna i gospodarka o obiegu zamkniętym.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl