Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Archiwum

Targi, misje, giełdy

Spotkania b2b online z hiszpańskimi korporacjami poszukującymi rozwiązań audiowizualnych.

29-04-2022

Zapraszamy na ISE Open Innovation Challange – wirtualne i stacjonarne spotkania b2b z ośmioma hiszpańskimi korporacjami, które poszukują konkretnych rozwiązań z zakresu zintegrowanych systemów audiowizualnych.

Spotkania stacjonarne odbędą się w dn. 10 – 13 maja, spotkania online: 17 i 18 maja 2022.

Rejestracja do 29 kwietnia.

ZIELONE TECHNOLOGIE: GreenTech Days 2022, 11-12 maja, Wiedeń

28-04-2022

Zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej dla firm i interesariuszy działających w sektorze ZIELONYCH TECHNOLOGII ORGANIZOWANEJ W FORMIE HYBRYDOWEJ W wIEDNIU.

Tematyka 2022: nowe materiały i energia odnawialna na rzecz efektywności energetycznej, nowe rozwiązania energetyczne oraz zrównoważona gospodarka wodna i gospodarka o obiegu zamkniętym.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl