Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

Archiwum

Targi, misje, giełdy

Spotkania brokerskie: KETs NMBP* - Call 2020 & 360°, Strasbourg, 27.06.2019 r.

21-05-2019

Zapraszamy do udziału w 7. edycji spotkań kooperacyjnych, poświęconych finansowaniu projektów B&R na rzecz kluczowych technologii wspomagających w sektorach nanotechnologii, zaawansowanych materiałów, zaawansowanych systemów produkcji przetwarzania oraz biotechnologii (KETs in NMBP).

Poznaj założenia przyszłego Programu Ramowego na Rzecz Badań i Innowacji "HORIZON - EUROPE" 2021 - 2028.

Spotkanie B2B z Indiami podczas Międzynarodowych Targi Wynalazków i Innowacji INTARG

21-05-2019

Zapraszamy do udziału w spotkaniu B2B z dyrektorem Stowarzyszenia Indyjskich Wynalazców i Przedsiębiorców, organizowanych w ramach Targów Wynalazczości INTARG 2019.

Celem spotkania jest przedstawienie możliwości rozwoju polskich firm sektora MŚP oraz start-upów na tamtejszym rynku oraz organizacja misji polskich firm w region miasta Hyderabad.

Branża podwykonawcza w Poznaniu - SUBCONTRACTING ITM Meetings, 5 – 6 czerwca 2019 r.

20-05-2019

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w międzynarodowych spotkaniach kooperacyjnych, organizowanych przy targach: SUBCONTRACTING, ITM POLSKA , MODERNOL i  3D SOLUTIONS. Spotkania kooperacyjne  adresowane są do dostawców usług podwykonawczych oraz do zleceniodawców, poszukujących outsourcingu dla części swojej produkcji.

Misja biznesowa do Norwegii – technologie poprawiające jakość życia

20-05-2019

Zapraszamy producentów rozwiązań rehabilitacyjnych i poprawiających jakość życia (ang. welfare technologies) zainteresowanych dotacją z programu Grantów Norweskich do udziału w misji gospodarczej do Oslo w dniach 13-14 czerwca 2019 r.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl