Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Archiwum

Targi, misje, giełdy

Spotkania brokerskie: KETs NMBP* - Call 2020 & 360°, Strasbourg, 27.06.2019 r.

21-05-2019

Zapraszamy do udziału w 7. edycji spotkań kooperacyjnych, poświęconych finansowaniu projektów B&R na rzecz kluczowych technologii wspomagających w sektorach nanotechnologii, zaawansowanych materiałów, zaawansowanych systemów produkcji przetwarzania oraz biotechnologii (KETs in NMBP).

Poznaj założenia przyszłego Programu Ramowego na Rzecz Badań i Innowacji "HORIZON - EUROPE" 2021 - 2028.

Spotkanie B2B z Indiami podczas Międzynarodowych Targi Wynalazków i Innowacji INTARG

21-05-2019

Zapraszamy do udziału w spotkaniu B2B z dyrektorem Stowarzyszenia Indyjskich Wynalazców i Przedsiębiorców, organizowanych w ramach Targów Wynalazczości INTARG 2019.

Celem spotkania jest przedstawienie możliwości rozwoju polskich firm sektora MŚP oraz start-upów na tamtejszym rynku oraz organizacja misji polskich firm w region miasta Hyderabad.

Branża podwykonawcza w Poznaniu - SUBCONTRACTING ITM Meetings, 5 – 6 czerwca 2019 r.

20-05-2019

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w międzynarodowych spotkaniach kooperacyjnych, organizowanych przy targach: SUBCONTRACTING, ITM POLSKA , MODERNOL i  3D SOLUTIONS. Spotkania kooperacyjne  adresowane są do dostawców usług podwykonawczych oraz do zleceniodawców, poszukujących outsourcingu dla części swojej produkcji.

Misja biznesowa do Norwegii – technologie poprawiające jakość życia

20-05-2019

Zapraszamy producentów rozwiązań rehabilitacyjnych i poprawiających jakość życia (ang. welfare technologies) zainteresowanych dotacją z programu Grantów Norweskich do udziału w misji gospodarczej do Oslo w dniach 13-14 czerwca 2019 r.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl