Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Archiwum

Targi, misje, giełdy

Giełda kooperacyjna – zero kosztów i okazja na zdobycie kontrahenta!

26-05-2023

Wczoraj w Katowicach zakończyła się 1. edycja Międzynarodowcyh Spotkań Kooperacyjnych INTARG 2023.

Spotkania B2B: Islands of Innovation Matchmaking Event - Sport, turystyka i innowacje społeczne

22-05-2023

Islands of Innovation Matchmaking Event odbędzie się równolegle z doroczną konferencją Europejskiej Platformy Innowacji Sportowych (EPSI), która odbędzie się w dniach 5-7 czerwca w Ponta Delgada na Azorach (Portugalia), we współpracy z Regionalnym Rządem Azory.

INTARG®2023 - spotkania B2B w ramach Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji, Katowice, 24-25.05.2023

10-05-2023

Zapraszamy przedsiębiorców oraz przedstawicieli środowisk naukowych do udziału w MIĘDZYNARODOWYCH SPOTKANIACH KOOPERACYJNYCH, które odbęda się w ramach 16. Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG® 2023.

Tematyka 2023 to: innowacyjne rozwiązania w następujących sektorach: przemysł, ochrona środowiska i transformacja energetyczna; chemia; biotechnologie; nanotechnologie; zdrowie i medycyna; społeczne innowacje; bezpieczeństwo i ochrona; transport i logistyka; IT; rozwiązania w życiu codziennym; przemysł spożywczy; design; consulting.

Proponujemy udział w spotkaniach na miejscu oraz online.

Spotkania b2b dla branży usług kooperacyjnych podczas targów Subcontracting - zleceniodawca pozna podwykonawcę

04-05-2023

Ośrodek sieci EEN działający przy Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym wraz z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi zapraszają na dwunastą edycję spotkań kooperacyjnych „Subcontracting Meetings 2023", które odbędą się w dniach 31 maja - 1 czerwca.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl