Aktualności

Spotkanie informacyjne: Zatrudnianie cudzoziemców przez polskie firmy

22-03-2018

Zapraszamy na spotkanie informacyjne pt.: "Zatrudnianie cudzoziemców przez polskie firmy", które odbędzie się 12 kwietnia 2018 r. w Katowicach.

Fińska firma konsultingowa poszukuje partnera biznesowego

21-03-2018

Fińska firma konsultingowa poszukuje partnera usługowego, który mógłby działać jako centrum skalowania usług programowych w Polsce, Portugalii i Rumunii.

Włoska firma poszukuje partnerów

15-03-2018

Włoska firma działająca w sektorze turystycznym, która promuje i sprzedaję wakacje w atrakcyjnym regionie Calabria, na południu Włoch, szuka tour operatorów oraz zagranicznych agencji turystycznych, zainteresowanych koloniami i aktywnym wypoczynkiem.

Komisja Europejska odpowiada na amerykańskie ograniczenia

14-03-2018

Komisja Europejska odpowiada na amerykańskie ograniczenia dotyczące stali i aluminium, które mają wpływ na kraje UE.

Ogłoszono kolejny konkurs w ramach poddziałania 3.3.3 PO IR Go to Brand

12-03-2018

4 kwietnia 2018 r. zostanie uruchomiony kolejny nabór w ramach poddziałania 3.3.3 POIR dla firm, które chciałyby ubiegać się o dofinansowanie działań promocyjnych za granicą. Konkurs obejmie m. in. przedsiębiorców z sektora ICT.

Wyszehradzka baza networkingowa

11-01-2018

Stworzona została w ramach projektu "Internationalization of V4 Start-ups" dofinansowanego z Funduszu Wyszehradzkiego. Baza ma na celu umożliwienie firmom (w tym firmy typu start-up), organizacjom pozarządowym, agencjom rozwoju, Jednostkom Samorządu Terytorialnego i wszystkim zainteresowanym podmiotom znalezienie partnerów z krajów wyszehradzkich do międzynarodowej współpracy

Copyright © 2017 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl