Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Archiwum

Aktualności

Złożenie wniosku w konkursie „Bony na innowacje dla MŚP – etap usługowy”. O czym warto pamiętać.

31-01-2020

Bony na innowacje dla MŚP – etap usługowy” to działanie mające na celu sfinansowanie zakupu w firmie usług badawczo-rozwojowych (B+R) opracowanych przez jednostki naukowe i naukowo-badawcze. Wnioski można składać do 28 maja 2020 r.

V4 Innovators in Israel Training Program – wygraj dwutygodniowe szkolenie dla startupów w Izraelu.

31-01-2020

Do 14 lutego 2020 r. trwa nabór wniosków do kolejnej edycji konkursu szkoleniowego "V4 Innovators in Israel Training Program".

Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki prowadzi kolejny nabór do pilotażowego konkursu szkoleniowego dla start-upów, działających między innymi w branży ICT, biotechnologii, transportu, cyberbezpieczeństwa, sztucznej inteligencji lub cybernetyki.

TAFTIE ePitch – znajdź inwestora online.

31-01-2020

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym wydarzeniu on-line, dzięki, któremu mogą Państwo zaprezentować swoją firmę przed europejskimi inwestorami oraz otrzymać szansę pozyskania funduszy na rozwój.

Już 14 lutego kończy się nabór do sesji pitchingowej ePitch, organizowanej przez The European Network of Innovation Agencies (TAFTIE), we współpracy z EuroQuity.

Go to Brand - Rozwiń swoją firmę na rynkach zagranicznych!

10-01-2020

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości otrzymania dofinansowania na promocję marek produktowych na rynkach zagranicznych w ramach branżowych programów promocji i na Światowej Wystawie EXPO 2020 w Dubaju.

W ramach konkursu mikro, mali i średni przedsiębiorcy mogą uzyskać do 85 % dofinansowania projektu...

Enterprise Europe Network przedstawia najnowszy raport Perspektywy rozwoju MŚP 2019-2020

09-01-2020

Sieć Enterprise Europe Network przedstawia raport dotyczący nastrojów i perspektyw wzrostu MŚP na lata 2019-20 - SME Growth Outlook 2019-20. Na podstawie danych ankietowych od firm, korzystających z usług sieci, raport zapewnia wgląd w to, jak małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP) w całej Europie postrzegają wzrost pod względem obrotów, siły roboczej, udziału w rynku, perspektyw ekspansji międzynarodowej i innowacji.

Bony na innowacje - przedłużenie terminów składania wniosków.

09-01-2020

Informujemy, że terminy zakończenia naborów wniosków w konkursach na dofinansowanie projektów w ramach działania 2.3 „Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw” poddziałania 2.3.2 „Bony na innowacje dla MŚP” uległy zmianie.

Nabór w komponencie usługowym został przedłużony do 28 maja 2020 r., a w komponencie inwestycyjnym do 7 lipca 2020 r.

Badanie ankietowe SME PANEL na temat unijnego narzędzia do tłumaczenia maszynowego

08-01-2020

Zapraszamy śląskich przedsiębiorcó do udziału w kolejnym już, realizowanym na zlecenie Komisji Europejskiej, badaniu ankietowym SME PANEL. Tym razem, chcemy zachęcic Państwa do wypełnienia ankiety nt. unijnego narzędzia do tłumaczenia mechanicznego.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl