Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Archiwum

Aktualności

Znajdź partnera biznesowego na Białorusi

21-12-2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami biznesowymi Instytutu Fizyki Stosowanej NAS Białorusi

Zapraszamy do udziału w seminariach medycyny komputerowej Sano.

14-12-2020

Fundacja Sano - Centrum Medycyny Obliczeniowej, realizujące projekt „Sano”, w którym koordynatorem jest Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, zaprasza do udziału w „Seminariach medycyny komputerowej Sano”. To cykl wykładów poruszających tematy bieżących problemów medycyny obliczeniowej czy nowych technologii medycyny obliczeniowej.

Bułgarska firma poszukuje dystrybutorów.

14-12-2020

Bułgarska firma, która wynalazła i opatentowała urządzenie nadające się do dezynfekcji przeciwko Covid-19, poszukuje dystrybutorów.

Ogłoszenie naboru do „Badań na rynek”.

14-12-2020

Już od 13 stycznia 2021 r. będzie można składać wnioski w kolejnej edycji konkursu „Badania na rynek”. „Badania na rynek” ułatwiają wprowadzenie do sprzedaży nowych (lub znacząco ulepszonych) produktów oraz wdrożenie innowacyjnych procesów technologicznych, które są wynikiem wcześniej przeprowadzonych przez wnioskodawcę lub zleconych prac badawczo-rozwojowych. W konkursie mogą wziąć udział również przedsiębiorcy, którzy ww. prace zakupili.

Instrumenty finansowe UE odpowiedzią na sytuację rynkową MŚP

14-12-2020

Zapraszamy do skorzystania z instrumentów finansowych programów ramowych UE, opis dostępnych produktów znajduje się na stronie internetowej Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych UE, który również świadczy pomoc w doborze odpowiedniego instrumentu do potrzeb finansowych przedsiębiorców.

Szkolenie online: „Nowe zasady delegowania pracowników po 30 lipca 2020 r oraz problematyka zatrudnienia cudzoziemców w warunkach epidemii COVID-19 (pobyt, praca oraz zmiana warunków pracy)”.

13-12-2020

Zapraszamy na szkolenie online, które odbędzie się 17.12.2020 r., w godzinach 10.00 – 13.15. Celem spotkania będzie zapoznanie uczestników z regulacjami prawnymi związanymi z problematyką delegowania pracowników oraz świadczenia usług przez polskie firmy na rynkach zagranicznych.

SZKOLENIE ONLINE: „Bezpieczny eksport w Nowych Czasach - finansowanie oraz zabezpieczanie transakcji międzynarodowych”, 15.12.2020 r.

09-12-2020

Szkolenie adresowane jest do przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność eksportową / importową. Zaproszenie kierujemy do firm, które, w związku z obecną sytuacją doświadczyły negatywnych skutków pandemii i muszą zdobywać nowe rynki oraz nowych klientów.

Uczestnicy dowiedzą się m.in.: jak rozpoznać ryzyka oraz przeciwdziałać im na rynkach zagranicznych, jak sprawdzić kontrahenta przed podjęciem współpracy oraz monitorować jego sytuację.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl