Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Archiwum

Aktualności

Spotkanie Śląskiego Klastra NANO. Workshop by EPPN | 2.04.2020 r. - ODWOŁANE!

28-02-2020

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców i ośrodki badawczo-rozwojowe z wszystkich branż, nie tylko nanotechnologii, a także przedstawicieli uczelni i jednostek samorządu terytorialnego na pierwsze w 2020 roku spotkanie Śląskiego Klastra NANO.

WYDARZENIE ZOSTAŁO ODWOŁANE!

Start Alliance Berlin: Female Founders

19-02-2020

Zarezerwuj tydzień na przełomie marca i kwietnia 2020 roku i weź udział w programie Female Founders. Poznaj nie tylko niemiecki ekosystem, ale także innych startupowców z Dubaju, Nowego Jorku, Pekinu, Londynu, Paryża, Szanghaju, Tel Awiwu i Wiednia.

Spotkania z mentorami dla wnioskodawczyń Grantów Norweskich.

19-02-2020

Zapraszamy na warsztaty i spotkania z mentorami dla osób chcących składać wniosek o dofinansowanie projektu w ramach Schematu Małych Grantów dla przedsiębiorczych kobiet. Będą one organizowane 5 marca 2020 r. w Warszawie. Spotkania indywidualne z wybranymi przez uczestniczki mentorkami/mentorami z Norwegii i Polski będą poprzedzone zajęciami warsztatowymi, podczas których poznają one zasady korzystania ze wsparcia mentora i możliwości rozwoju dla przedsiębiorcy współpracującego z mentorem.

Finansowanie dla MŚP promocji swoich marek produktowych podczas Wystawy Światowej EXPO 2020 w Dubaju.

13-02-2020

Od 3 marca br. przedsiębiorcy będą mogli składać wnioski na sfinansowanie promocji swoich marek produktowych podczas Wystawy Światowej EXPO 2020 w Dubaju, która rozpocznie się 20 października br. W dodatkowym konkursie w ramach „Go to Brand”, adresowanym do firm z sektora MŚP, uruchomiony został specjalny instrument dedykowany obecności firm w wydarzeniach towarzyszących EXPO.

Ostatnie konkursy w Horyzoncie 2020. Stań do wyścigu po unijne granty!

12-02-2020

Przed nami ostatnie konkursy w programie Horyzont 2020. Aby ułatwić Państwu pracę nad wnioskami, prosimy zapoznać się z informacjami zawartymi w Programach Prac poszczególnych obszarów oraz możliwościami wsparcia, jakie możecie Państwo uzyskać.

Dzień Otwarty w Punkcie Informacyjnym NCBR nt. konkursu Szybka Ścieżka.

11-02-2020

5 marca w Punkcie Informacyjnym NCBR jest organizowany Dzień Otwarty. Dotyczy on tegorocznej edycji konkursu Szybka Ścieżka dla przedsiębiorców (MŚP, duże) oraz konsorcjów (także z udziałem jednostek naukowych), realizujących projekt poza województwem mazowieckim.

Szybka ścieżka – uruchomienie elektronicznego systemu składania wniosków

11-02-2020

7 lutego wystartował nabór do konkursu Szybka Ścieżka. Wnioski mogą być wyłącznie składane za pośrednictwem systemu informatycznego IP: https://lsi.ncbr.gov.pl od 7 lutego do 1 czerwca 2020.

Przegląd unijnych przepisów dotyczących substancji zaburzających funkcjonowanie układu hormonalnego – Ankieta SME PANEL

04-02-2020

Zachęcamy śląskie firmy, działające w sektorze chemicznym oraz w powiązanych z nim branżach, do udziału w badaniu ankietowym, realizowanym na zlecenie Komisji Europejskiej.

Jak powszechnie wiadomo, postępujący rozwój i ewolucja technologiczna sprawiły, że wszyscy jesteśmy narażeni na negatywny wpływ coraz większej ilości syntetycznych i naturalnych substancji chemicznych, pochodzących z różnych źródeł (żywność, woda, leki, kosmetyki, produkty do ochrony zdrowia, ubrania, meble oraz inne produkty).

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl