Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Archiwum

Aktualności

Seminarium informacyjne Enterprise Europe Network i PIFE: "Fundusze Europejskie na rozwój firmy - dostępne możliwości" Data: 12.03.2024 r.

28-02-2024

Zapraszamy na bezpłatne webinarium informacyjne dotyczące funduszy UE dla przedsiębiorstw

Jakie korzyści przyniosą firmie prawa własności intelektualnej w przypadku ekspansji na nowe rynki? Perspektywa Afryki, Chin, Indii, Ameryki Łacińskiej i Morza Śródziemnego i Azji Południowo-Wsch.

28-02-2024

Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarium, ktróre odbędzie się 7 marca 2024 r. online.

Spotkanie bedzie prowadzone w języku angielskim.

Szkolenie: Zabezpieczanie ryzyka walutowego w firmie

15-02-2024
Szkolenie: Zabezpieczanie ryzyka walutowego w firmie

Zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnym dwudniowym szkoleniu, które odbędzie się w Katowicach, 7 i 8 marca br.

Szkolenie jest adresowane do wszystkich przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność eksportową, importową lub posługują się zagranicznymi walutami w obrotach handlowych, zwłaszcza do tych osób w firmach, które osobiście przeprowadzają tego typu transakcje lub je nadzorują. W szczególności, skorzystają z niego firmy, dla których obserwowane w ostatnim czasie wahania kursów walut pogarszają marże handlowe oraz firmy, którym takie wahania utrudniają zaplanowanie budżetu kosztów i przychodów.

Ruszają dotacje z EENergy! Do zdobycia 10 tys. euro na zmniejszenie zużycia energii w Twojej firmie

08-02-2024

Wystartował projekt EENergy dla firm z sektora MŚP, które chcą wdrożyć działania mające na celu zmniejszenie zużycia energii, a tym samym śladu węglowego. W sumie 900 firm z całej UE może liczyć na bezzwrotną dotację w kwocie 10 tysięcy euro! Celem dotacji jest poprawa efektywności energetycznej przedsiębiorstwa (w tym budynków, procesów i linii produkcyjnych) o 5 procent (mierzona 5 % redukcją energii w KWh).

Zmiany w ogłoszeniach naborów z działania 10.11. Systemowe zarządzanie terenami poprzemysłowymi

07-02-2024

Zaktualizowane zostały regulaminy oraz wzory umów o dofinansowaniu naborów z działania 10.11 Systemowe zarządzanie terenami poprzemysłowymi

Bezpłatne webinarium dot. programów wspólnotowych, 21.02.2024 r

07-02-2024

Zapraszamy na bezpłatne webinarium informacyjne dotyczące programów wspólnotowych dla predsiębiorców.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl