Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Archiwum

Aktualności

Go Export - kierunek Kanada!

20-05-2019
Go Export - kierunek Kanada!

W imieniu Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, zapraszamy Państwa do udziału w wydarzeniu Go Export – kierunek Kanada! 28 maja, Katowice.

Akademia Eksportu: „Zapobieganie ryzykom w eksporcie wraz ze strategią zabezpieczania i finansowania transakcji międzynarodowych”, 31.05.2019 Katowice

15-05-2019

Zapraszamy na trzecie spotkanie w ramach Akademii Eksportu, które kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców działających na rynku rodzimym i prowadzących lub planujacych działalność na rynkach zagranicznych.

Zmiany i ułatwienia w prowadzeniu działalności gospodarczej – spotkanie 23 maja 2019 w Katowicach.

09-05-2019

Ulga na start, preferencyjne składki ZUS, wydłużenie terminu rozliczenia VAT w imporcie, prawo do błędu przez pierwszy rok działalności - to niektóre z setek ułatwień dla biznesu, które już działają lub są w planach. Dowiedz się z jakich ułatwień i ulg Twoja firma może korzystać już dziś i z jakich będzie mogła korzystać wkrótce - przyjdź na konferencję Prawo do Przedsiębiorczości. Zapisz się już dziś!

Badanie satysfakcji klienta Enterprise Europe Network

08-05-2019

Mając na uwadze ciągłą poprawę jakości usług, świadczonych na rzecz sektora MŚP, prosimy o wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety.

Spotkanie informacyjne: "Dofinansowanie szkoleń pracowników MŚP ze środków UE "

08-05-2019

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sosnowcu zaprasza na spotkanie firmy z sektora MŚP, zainteresowane pozyskaniem wsparcia z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 na dofinansowanie szkoleń pracowników.

Cła, VAT i akcyza w kontekście potencjalnego „twardego” Brexitu. Seminarium, 23 maja 2019 r., Warszawa

08-05-2019

Wyjście Wielkiej Brytanii z UE niewątpliwie wprowadzi utrudnienia w wymianie handlowej, jako że przestanie działać zasada swobody przepływu towarów. Stąd wątpliwości, jak w szczegółach Brexit wpłynie na relacje handlowe firm unijnych z partnerami w Wielkiej Brytanii.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl