Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Archiwum

Aktualności

Letnia Akademia Biznesu’2019 - Spotkanie III, 5.07.2019 Katowice - ODWOŁANE

19-06-2019

Seminarium nie odbędzie się z przyczyn od nas niezależnych. O nowym terminie spotkania będziemy Państwa informować.

Letnia Akademia Biznesu - Spotkanie I: „Wsparcie projektów B+R oraz wdrożeń innowacji z funduszy UE ...

05-06-2019

Zapraszamy przedsiębiorców na spotkanie, podczas którego będą Państwo mogli pogłębić swoją wiedzę na temat aktualnychmożliwości i zasad finansowania projektów, których celem jest generowanie nowych rozwiązań, pomysłów i technologii czy produktów.

Letnia Akademia Biznesu - Spotkanie II: "Poddziałanie 3.5.3 Internacjonalizacja MŚP RPO WSL 2014-2020"

05-06-2019

Spotkanie to będzie poświęcone możliwościom skorzystania z dofinansowania udziału przedsiębiorców z woj. śląskiego w  targach i wystawach o charakterze międzynarodowym oraz usług doradczych dotyczących internacjonalizacji.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl