Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Archiwum

Aktualności

Webinarium na temat programu Re_Open UK, 7.10.2020r.

30-09-2022
Webinarium na temat programu Re_Open UK, 7.10.2020r.

Zapraszamy na webinarium na temat obecnego naboru do programu Re_Open UK. Spotkanie odbędzie się 7 października br.

Re_Open to program skierowany do przedsiębiorców, którzy ponieśli straty z powodu brexitu. Obecny nabór wniosków trwa od 15 września do 21 października 2022 roku.

Webinarium: "Umowy w międzynarodowych zamówieniach publicznych MŚP", 6.10.2022 r.

27-09-2022

Zapraszamy przedsiębiorców z sektora MŚP oraz jednostki sektora finansów publicznych do udziału w szkoleniu online dot. umów w międzynarodowych zamówieniach publicznych, które odbędzie się 6 października br.

Podczas spotkania będzie poruszana m.i. następująca tematyka:

- sposoby zawierania umów międzynarodowych;

- sposoby zabezpieczania umów;

- klauzule waloryzacyjne.

Ukraińska firma poszukuje dostawcy blach, farb do metalu, zaworów i innych części potrzebnych do produkcji kotłów.

15-09-2022

Ukraiński producent kotłów na paliwo stałe poszukuje do współpracy producenta, dostawcy blach i innych części potrzebnych w produkcji. Firma jest zlokalizowana w regionie Czernihowa.

Zapraszamy do kontaktu zainteresowane firmy polskie.

Z radością informujemy, że na naszej stronie jest dostępna dla przedsiębiorców wyszukiwarka ofert współpracy

12-09-2022

Baza POD jest międzynarodową bazą ofert współpracy, która zawiera profile tysięcy firm z ponad 60 krajów, w których działają ośrodki EEN. Przedsiębiorcy, poszukujący partnerów biznesowych mają możliwość nawiązania kontaktu m.in. z zagranicznymi producentami, dystrybutorami, przedstawicielami handlowymi i podwykonawcami. Baza zawiera również oferty technologiczne, a także umożliwia poszukiwanie partnera w zakresie transferu technologii (np. sprzedaż/zakup nowoczesnych maszyn i urządzeń, licencje), wiedzy oraz E&D.

Szkolenie: „Zabezpieczenie ryzyka walutowego w firmie”, 22 - 23.09.2022

05-09-2022
Szkolenie: „Zabezpieczenie ryzyka walutowego w firmie”, 22 - 23.09.2022

Zapraszamy do wzięcia udziału w dwudniowym, bezpłatnym szkoleniu dla przedsiębiorstw, które prowadzą działalność eksportową, importową lub posługują się zagranicznymi walutami w obrotach handlowych.

Podczas spotkania będą przedstwione przykłady działań zabezpieczających ryzyko walutowe z praktyki ekspertów i analiza case study.

Ankieta dla MŚP: Zrównoważony system żywnościowy - ustanawianie ram UE

01-09-2022

W imieniu Komisji Europejskiej zapraszamy przedsiębiorców do udziału z konsultacjach społecznych nt. zrównowazonego systemu żywnościowego.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl