Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

Archiwum

Aktualności

Ważne: link dla uczestników webinarium nt. zrównoważonego rozwoju firmy, które odbędzie się w poniedziałek, 2.10.2023 r.

29-09-2023

Poniżej udostępniamy link na poniedziałkowe webinarium:

 https://meet.google.com/pjh-gfvj-fxk

Informację tę kierujemy do uczestników, którzy zarejestrowali się i nie otrzymali potwierdzenia udziału wraz z linkiem, z uwagi na  problemy techniczne. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Zespół Enterprise Europe Network Katowice

tel. do kontaktu: 500 013 991

Informacja dla klientów Funduszu Górnośląskiego S.A.

28-09-2023

Informujemy, że na skutek awarii technicznej nie ma możliwości kontaktu telefonicznego oraz mailowego z Oddziałem Funduszu Górnośląskiego S.A.

Wkrótce usterka zostanie usunięta.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Węgierskie oferty firm zrzeszonych w Izbie Gospodarczej w Győr

26-09-2023

W tym tygodniu prezentujemy profile węgierskich firm zrzeszonych w naszym partnerskim ośrodku EEN -  Izbie Gospodarczej w Gyor. Są to różne branże - produkcyjne usługowe, spożywcze, IT - zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Zapraszamy na webinarium, cz. 1: „Zrównoważony rozwój firmy - na czym polega i jakie przynosi korzyści”, 02.10.2023 r., godz. 10.00 do 14.00

25-09-2023

Zrównoważony rozwój to inne podejście do rozwoju społeczeństw, zarządzania, produkcji i użytkowania dóbr ze względu na zachodzące w świecie niekorzystne zmiany klimatyczne oraz nierówności społeczne, na które wpływ ma działalność człowieka. Podjęcie działań to z jednej strony konieczność, ale też szansa i nowe możliwości dla przedsiębiorstw.

EIC Pathfinder: prawie 170 mln euro na wsparcie nowatorskich technologii

20-09-2023
EIC Pathfinder: prawie 170 mln euro na wsparcie nowatorskich technologii

Europejska Rada ds. Innowacji (EIC) wybrała kolejny zestaw wniosków w ramach otwartego konkursu EIC Pathfinder Open 2023. 53 nowe projekty otrzymają łącznie do 169,5 mln euro i będą dotyczyć opracowania najnowocześniejszych technologii w wielu dziedzinach – zdrowia, sztucznej inteligencji, informatyki, środowiska i energii.

Ankieta nt. wsparcia udzielonego przedsiębiorcom (MŚP) w ramach sieci Enterprise Europe Network

07-09-2023

Komisja Europejska rozpoczęła prace nad oceną końcową programu na rzecz konkurencyjności małych i średnich przedsiębiorstw (COSME), realizowanego w latach 2015-2021 oraz programu na rzecz przedsiębiorczości i innowacji (EIP), realizowanego w latach 2008-2014.

W związku z powyższym chcielibyśmy poprosić Państwa o odpowiedź na kilka pytań dotyczących otrzymanego wsparcia i jego wpływu na prowadzoną działalność gospodarczą.

Najnowsze oferty współpracy dla polskich firm

01-09-2023

Zapraszamy do przejrzenia najnowszych ofert współpracy z międzynarodowej bezpłatnej bazy ofert Enterprise Europe Network – spośród najnowszych zapytań wybraliśmy dla Państwa przykłady firm z różnych krajów z sektora pojazdy/maszyny.

Zachęcamy do sprawdzenia listy. W linkach przy ofertach zamieszczamy pełny opis.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl