Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Archiwum

Aktualności

Przegląd dyrektywy 2011/7/UE w sprawie zwalczania opóźnień w płatnościach - Ankieta on line skierowana do firm z sektora MŚP

27-01-2023

Gorąco zachęcamy przedsiębiorców z naszego województwa do włączenia się w badanie ankietowe, które jest częścią, prowadzonego przez Komisję Europejską, przeglądu postanowień dyrektywy w sprawie zwalczania opóźnień w płatnościach.

Raport po konsultacjach SME Panel nt. zrównoważonego systemu żywnościowego

26-01-2023

Oddajemy w Państwa ręce podsumowanie/raport z konsultacji, które prowadziliśmy na zlecenie Komisji Europejskiej we wrześniu i październiku 2022 r.

Spotkanie informacyjne Programu Re_Open UK, Katowice 03.02.2023

25-01-2023
Spotkanie informacyjne Programu Re_Open UK, Katowice 03.02.2023

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna - operator Programu Re_Open UK - wraz ze Śląskim Urzędem Wojewódzkim zapraszają przedsiębiorców na spotkanie, które odbędzie się w Katowicach. Jego tematem będzie Program Re_Open UK skierowany do firm, które odczuły negatywne skutki Brexitu. Uczestnicy będą mogli skorzystać także z indywidualnych konsultacji z ekpertami.

Węgierska firma handlowa poszukuje producentów i dostawców zabawek oraz wyposażenia placów zabaw

25-01-2023

Węgierska firma handlowa specjalizująca się w zabawkach dla dzieci oraz wyposażeniu placów zabaw poszukuje nowych dostawców. Są zainteresowani głównie: wyposażeniem placów zabaw na świeżym powietrzu; zabawkami dla dzieci typu zjeżdżalnie, huśtawki, wieże zabaw, kolejki linowe itp.; urządzeniami do ćwiczeń w plenerze; siłowniami parkowymi, ławkami, ogrodzeniami, koszami na śmieci itp.; zabawkami edukacyjnymi (AR/VR), symulatorami edukacyjnymi.

Konsultacje społeczne Komisji Europejskiej nt. azbestu

25-01-2023

Komisja Europejska pracuje obecnie nad przygotowaniem projektu, który przyczyni się do lepszej ochrony ludzi i środowiska przed azbestem, a w dalszej kolejności przyspieszy jego całkowitą eliminację.

Przygotuj się na Japonię - szkolenie w Tokio

24-01-2023

Dwutygodniowy program "Przygotuj się na Japonię" oferuje menadżerom z UE wyjątkową okazję do poznania i zrozumienia zarówno  elementów kulturowych, jak i ekonomicznych, które definiują i wyjaśniają osiągnięcia biznesowe i technologiczne Japonii.

Terminy szkoleń: 15 - 26 maja 2023 r.

Termin składania wniosków: czwartek, 16 marca 2023r.

Miejsce: Tokio, Japonia

Webinar - Śniadanie Biznesowe z EEN, pn.: „Dyrektywa OMNIBUS”, – 27.01.2023 r.

19-01-2023

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w  szkoleniu online: "Dyrektywa OMNIBUS".

Data: 27 stycznia 2023 r., godz. 9.00 - 14.00

NCBR ogłasza wyniki konkursu Szybka Ścieżka „Innowacje cyfrowe”

11-01-2023

W konkursie Szybka Ścieżka "Innowacje cyfrowe" do NCBR wpłynęły 434 wnioski, z czego 117 najlepszych projektów zostało wybranych do dofinansowania.

Włoski showroom z wyposażeniem meblowym i dekoracyjnym poszukuje nowych dostawców

11-01-2023

Sklep typu concept store z Sycylii poszukuje dostawców mebli wewnętrznych i zewnętrznych oraz różnych akcesoriów wyposażenia i dekoracyjnych. Posiadają swój showroom w Palermo i planują urozmaicić ofertę o pomysły i inspiracje nowych dostawców. Firma zajmuje się sprzedażą i dystrybucją mebli domowych, akcesoriów kuchennych, tekstyliów oraz dekoracji, pergoli, altan i parasoli zewnętrznych. Firma stawia na dobry stosunek ceny do jakości oraz rzetelność w negocjacjach. Rodzaj partnerstwa to umowa na dostawy.

Dofinansowanie dla szkoleń w branży żywności wysokiej jakości – do marca 2023 r.

02-01-2023

Nadal jest możliwość ubiegania się o dofinansowanie w obszarze szkoleń, doradztwa i studiów podyplomowych. Konkurs "Kompetencje dla sektorów 2" kierowany jest do branży żywności wysokiej jakości .

Wnioski można składać do 31 marca 2023 r.

Forum Biznes – Nauka pt.: Rzemiosło na nowoczesnym rynku – biznes, pasja, slow-life

02-01-2023

W imieniu Uniwersytetu Sląskiego zapraszamy na bezpłatne Forum Biznes - Nauka, pt.: "Rzemiosło na nowoczesnym rynku - biznes, pasja, slow-life", które odbędzie się 11.01.2023 r. oraz 13.01.2023 r.

Słowacka piekarnia przemysłowa poszukuje dostawców składników oraz nowych kanałów dystrybucji

02-01-2023

Słowacka piekarnia przemysłowa, nastawiona na produkcję ciast mrożonych z nadzieniem słodkim i słonym, poszukuje dostawców składników żywności (m.in. mrożone owoce i warzywa, pasty do pizzy, koncentraty pomidorowe, nadzienia kawowe, waniliowe).

Francuska producentka wegańskich toreb poszukuje dostawców półproduktów

01-01-2023

Ekologicznie zorientowana producentka / projektantka poszukuje stałych dostawców półproduktów do swojej wegańskiej kolekcji: korka z podszewką bawełnianą, włókien roślinnych, różnokolorowych tkanin celulozowych.Linia jej produktów jest wysokiej jakości, realizowana w niewielkich seriach, często na zamówienie.

Konsultacje społeczne nt. programów Horyzont 2020 i Horyzont Europa

01-01-2023

Przedsiębiorco! Twoja opinia jest dla nas cenna!

W imieniu Komisji Europejskiej zachęcamy do wzięcia udziału w konsultacach społecznych nt. programu Horyzont 2020 i Horyzont Europa.

Sukcesy beneficjentów w publikacji "Horyzont innowacji. Jubileusz 15-lecia NCBR."

01-01-2023

W albumie, wydanym z okazji jubileuszu NCBR, pokazane zostały efekty prac innowatorów i rozwiązania z dziedziny zdrowia, środowiska, dostępności, transportu, cyfryzacji, edukacji, przemysłu a także obronności i bezpieczeństwa.

Zapraszamy do zapoznania się z tą publikacją.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl