Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Archiwum

Aktualności

WCM training programme in Japan March 2022 - Call for applications

28-10-2021

"Centrum współpracy UE - Japonia" w Brukseli zaprasza firmy do aplikowania do IV edycji programu szkoleniowego World Class Manufacturing (WCM). Pięciodniowe szkolenie zapewni dogłębną analizę japońskiej metodologii produkcji w celu poprawy konkurencyjności przedsiębiorstw z UE na rynku japońskim.

Śniadanie z eksportem w Jaworznie!

27-10-2021

ŚNIADANIE Z EKSPORTEM!

SPOTKANIE INFORMACYJNE „JAK WEJŚĆ NA RYNKI ZAGRANICZNE?” DLA MŚP
PLANUJĄCYCH LUB PROWADZĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ EKSPORTOWĄ

Termin: 09.11.2021 r., godz. 10:00

Miejsce: Hotel Pańska Góra, ul. Krakowska 1, Jaworzno

Przy kawie o biznesie w Żorach

22-10-2021

Chcesz poznać lokalnych przedsiębiorców?

Poszukujesz wsparcia finansowego?

A może partnerów zagranicznych?

To spotkanie jest dla Ciebie - Śląskie Porozumienie Gospodarcze SLASK.ONLINE wraz z partnerami zaprasza przedsiębiorców na poranną kawę w doborowym towarzystwie. Widzimy się 5 listopada w Żorach.

Webinarium: Europejski Zielony Ład a gospodarowanie odpadami w przedsiębiorstwie

21-10-2021

Zapraszamy na warsztaty online, które odbędą się 29.10.2021, w godzinach od 10.00 do 14.00.
Zaproszenie kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców z sektora MŚP, a także osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Trwa nabór do katalogu produktów i usług eksportowych Made inSilesia

20-10-2021

Śląskie Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera (ŚCOIE) wydaje katalog p.: Made inSilesia, stanowiący spis produktów eksportowych województwa śląskiego. Celem wydawnictwa jest prezentacja potencjału gospodarczego województwa śląskiego jak również promocja firm oraz produktów i usług eksportowych naszego regionu.

Zapraszamy przedsiębiorców z naszego województwa do przesyłania zgłoszeń!

Termin przysyłania zgłoszeń: do 22 października br.

Ocena portali informacyjnych Unii Europejskiej Your Europe i Access2Markets

18-10-2021

Zapraszamy do udziału w ankiecie, która pomoże w poprawieniu portali Komisji Europejskiej!

Aby wspomóc firmy w handlu transgranicznym w UE, Komisja Europejska udostępnia, za pośrednictwem portali: You Europe i Access2Markets, szczegółowe informacje na temat przepisów dotyczących poszczególnych produktów, podatku VAT i akcyzy.

Możliwość wyrażenia swojej opinii w ankiecie jest do 31 października.

Inicjatywa na rzecz zrównoważonych produktów (SPI) - podsumowanie konsultacji SME Panel

14-10-2021

Przedsiębiorcy z naszego regionu brali udział w konsultacjach Komisjii Europejskiej, dotyczących unijnej inicjatywy na rzecz zrównoważonych produktów (Sustainable Products Initiative).

Wyniki ankiety pokazały, że kwestie związane z wprowadzeniem na rynek zrównowazonych produktów są ważne dla MŚP. Zachęcamy do zapoznania się z raportem po zakończonych konsultacjach.

ARTIQ – wspólne przedsięwzięcie NCBR i NCN wesprze rozwój sztucznej inteligencji w Polsce

12-10-2021

Został ogłoszony konkurs „ARTIQ – Centra Doskonałości AI”. Finansowane będą badania podstawowe oraz prace rozwojowe prowadzące do wdrożenia na rynku najnowszych rozwiązań opartych na technologii AI. Nabór wniosków: 20 września – 20 grudnia br.

Warsztaty online: Wybór dobrego momentu do przeprowadzenia transakcji walutowej - z wykorzystaniem sygnałów płynących ze wskaźnika Stochastic.

06-10-2021

Zapraszamy na warsztaty, które odbędą się 21 października 2021 r., w godz. 11.00 - 13.00.

Zaproszenie kierujemy głównie do osób, które osobiście przeprowadzają transakcje wymiany walut w swoich firmach lub osób nadzorujących takie transakcje. Dla takich osób spoktanie będzie bardzo praktyczne i konkretne.

Warsztaty online: Strona mobilna - 11 elementów ważnych dla e-commerce

05-10-2021

Coraz więcej Państwa klientów korzysta z internetu, używając smartfona, dlatego też ważne jest, aby wyjść tym użytkownikom naprzeciw i poprawić widoczność firmowej strony internetowej.

Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, zapraszamy na warsztaty online, które organizujemy w ramach programu Firmy Jutra. Spotkanie odbędzie się 14.10.2021 r., o godzinie 10.00.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl