Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Archiwum

Aktualności

Badanie ankietowe dotyczące zasad i wytycznych w zakresie wymiany danych między przedsiębiorstwami

20-11-2018

Zachęcamy Państwa do udziału w, realizowanym na zlecenie Komisji Europejskiej, badaniu ankietowym SME PANEL, którego celem jest zebranie opinii od firm z sektora MŚP nt. jednolitego rynku cyfrowego oraz poprawy dostępności danych (danych nieosobowych) w gospodarce.

EU-OSHA uruchamia nową bazę danych dotyczącą substancji niebezpiecznych — sprawdź!

19-11-2018

Czy pracujesz z niebezpiecznymi substancjami lub zarządzasz pracownikami, którzy mają z nimi kontakt? Czy potrzebujesz więcej informacji na temat tego, jak oceniać takie ryzyko i jak nim zarządzać? Jeżeli tak, zachęcamy do skorzystania z nowej bazy danych

Sejm uchwalił pakiet MŚP

14-11-2018

Nowelizacja niektórych ustaw w celu wprowadzenia uproszczeń dla przedsiębiorców w prawie podatkowym i gospodarczym (tzw. Pakiet MŚP). To kolejne – po pakiecie 100 zmian dla firm oraz Konstytucji Biznesu – przepisy, które mają ułatwić życie polskim przedsiębiorcom. Pakiet skierowany jest głównie do sektora małych i średnich przedsiębiorców. Zaproponowane rozwiązania w przeważającej większości zaczną obowiązywać w 2019 r., a poszerzenie kategorii "małego podatnika" - od 2020 r.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dot. specyfiki biznesu japońskiego.

14-11-2018

Jeśli są Państwo zainteresowani tym, w jaki sposób uwarunkowania kulturowe mogą mieć wpływ na wzajemne postrzeganie i realizację wspólnych interesów, zapraszamy do udziału w warsztatach pt.: "Japońska koncepcja wolności na przykładach wolności gospodarczej i obywatelskiej", w Katowicach, dnia 19.12.2018r.

Climate protection in industry - zapraszamy na spotkania i konferencje, organizowane w ramach COP24

06-11-2018
Climate protection in industry - zapraszamy na spotkania i konferencje, organizowane w ramach COP24

Ochrona klimatu w przemyśle, przy jednoczesnej poprawie konkurencyjności to wschodzący i trudny temat, który może być jednym z głównych czynników wpływających na pomyślne działania w dziedzinie klimatu. Zapraszamy na spotkanie: 12 grudnia, (godz. 11:30 - 13:30), Sala Kolumnowa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, ul. Dąbrowskiego 23 w Katowicach.

Konsultacje on line w sprawie przyszłości Europy

05-11-2018

Zachęcamy do udziału w ankiecie, za pośrednictwem której  mogą Państwo wyrazić opinię na temat pilnych problemów i wyzwań w Europie. Ankieta dotyczy zagadnień kluczowych dla wszystkich obywateli, m.in. imigracji, opieki zdrowotnej i edukacji.

What's at stake at COP24? - zapraszamy na spotkania i konferencje, organizowane w ramach COP24

05-11-2018
What's at stake at COP24? - zapraszamy na spotkania i konferencje, organizowane w ramach COP24

Wprowadzenie do międzynarodowej dyplomacji klimatycznej: pochodzenie, interesariusze i negocjacje na COP24.
Cykl wydarzeń rozpocznie się od wprowadzenia podstawowych zasad, tła i przyszłych perspektyw międzynarodowej dyplomacji klimatycznej. Miejsce spotkania: namiot miasta Katowice na rynku, 8 grudnia 2018r. (16:00 - 17:30).

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl