Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Archiwum

Aktualności

Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR) w MŚP - Ankieta dla przedsiębiorców

14-03-2021

W imieniu Komisji Europejskiej Zapraszamy do udziału w ankiecie online, dotyczącej wdrożenia społecznej odpowiedzialności biznesu przez europejskie firmy z sektora MŚP i przedsiębiorstwa typu start-up.

Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR) w MŚP - ankieta dla instytucji otoczenia biznesu

14-03-2021

W imieniu Komisji Europejskiej zapraszamy instytucje otoczenia biznesu z naszego województwa do udziału w ankiecie online, dotyczacej wdrażania praktyk społecznej odpowiedzialności biznesu przez europejskie firmy z sektora MŚP i przedsiębiorstwa typu start-up.

Współpraca z Wielką Brytanią po Brexicie - bezpłatne webinarium, 8.04.2021 r.

14-03-2021

Zapraszamy serdecznie przedsiębiorców na szkolenie online, które odbędzie się 8 marca, w godzinach 11.00 - 12.30.

Podczas spotkania dowiedzą się Państwo między innymi o zmianach w procedurze eksportu i importu.

Jak z pomocą Internetu zdobyć klientów w nowej rzeczywistości? Zapraszamy na warsztaty online: 30.03.2021 r.

05-03-2021

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty wszystkich zainteresowanych poznaniem narzędzi pomocnych w promowaniu swojej firmy/produktów/usług w Internecie. W trakcie spotkania z ekspertami Google w programie #Firmy Jutra uczestnicy dowiedzą się na co zwrócić uwagę aby zwiększyć widoczność swojej firmy w Internecie oraz gdzie otrzymać więcej informacji i materiałów na ten temat.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl