Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

Archiwum

Aktualności

15 lat sieci Enterprise Europe Network!

30-03-2023
15 lat sieci Enterprise Europe Network!

W 2023 roku sieć Enterprise Europe Network (EEN) obchodzi swoje piętnaste urodziny. Aby upamiętnić ten kamień milowy, partnerzy sieci na całym świecie będą świętować wraz ze swoimi klientami - firmami z sektora MŚP. Tych firm, którym konsultanci EEN pomogli wprowadzać innowacje i rozwijać się na arenie międzynarodowej jest 4,2 miliona.

Jak ośrodki Enterprise Europe Network wspierają swoich klientów

10-03-2023

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu pokazującego, w jaki sposób ośrodki Enterprise Europe Network wspierają firmy z ambicjami międzynarodowymi. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Bezpłatne warsztaty eksportowe (20 i 21 marca, Katowice)

10-03-2023

Fundusz Górnośląski SA zaprasza na bezpłatne warsztaty w ramach projektu InterSilesia. Wydarzenia skierowane są do firm MŚP z woj. śląskiego prowadzących lub planujących rozpocząć działalność eksportową. Tematy: "Rynek skandynawski" (20 marca), "Marketing i pozycjonowanie na rynkach zagranicznych" (21 marca).

Polski Fundusz Rozwoju zaprasza na Info Week o Ścieżce SMART

10-03-2023

PFR przygotował cykl spotkań online na temat zasad dofinansowania w ramach Ścieżki SMART. Codziennie w dniach 13 do 17 marca, w godz. 12.00-13.00, odbędą się bezpłatne spotkania, podczas których eksperci przekażą praktyczną wiedzę z zakresu programu FENG i Ścieżki SMART.

Duńska firma poszukuje dostawcy odżywek białkowych na bazie mleka lub roślin

03-03-2023

Duńska firma, z 40.letnim doświadczeniem i tradycjami, kontaktami na niemal całym świecie, poszukuje ukraińskiego lub unijnego dostawcy proszku białkowego (na bazie mleka lub roślin) przeznaczonego do spożycia przez ludzi. Białko w proszku może być dostarczane w opakowaniach zbiorczych lub mniejszych.

Holenderska firma szuka nowych produktów na rynku roślinnych alternatyw dla ryb i owoców morza

02-03-2023

Holenderska firma poszukuje nowych, alternatywnych możliwości na rynku roślinnych zamienników dla ryb i owoców morza. Poszukiwane są firmy mające już wysokiej jakości produkty własne lub firmy, które pomogłyby w opracowaniu takich produktów. Ważne jest, aby produkt miał przyjemną strukturę, dobry smak i atrakcyjny wygląd oraz krótką listę składników.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl