Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Archiwum

Aktualności

15 lat sieci Enterprise Europe Network!

30-03-2023
15 lat sieci Enterprise Europe Network!

W 2023 roku sieć Enterprise Europe Network (EEN) obchodzi swoje piętnaste urodziny. Aby upamiętnić ten kamień milowy, partnerzy sieci na całym świecie będą świętować wraz ze swoimi klientami - firmami z sektora MŚP. Tych firm, którym konsultanci EEN pomogli wprowadzać innowacje i rozwijać się na arenie międzynarodowej jest 4,2 miliona.

Jak ośrodki Enterprise Europe Network wspierają swoich klientów

10-03-2023

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu pokazującego, w jaki sposób ośrodki Enterprise Europe Network wspierają firmy z ambicjami międzynarodowymi. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Bezpłatne warsztaty eksportowe (20 i 21 marca, Katowice)

10-03-2023

Fundusz Górnośląski SA zaprasza na bezpłatne warsztaty w ramach projektu InterSilesia. Wydarzenia skierowane są do firm MŚP z woj. śląskiego prowadzących lub planujących rozpocząć działalność eksportową. Tematy: "Rynek skandynawski" (20 marca), "Marketing i pozycjonowanie na rynkach zagranicznych" (21 marca).

Polski Fundusz Rozwoju zaprasza na Info Week o Ścieżce SMART

10-03-2023

PFR przygotował cykl spotkań online na temat zasad dofinansowania w ramach Ścieżki SMART. Codziennie w dniach 13 do 17 marca, w godz. 12.00-13.00, odbędą się bezpłatne spotkania, podczas których eksperci przekażą praktyczną wiedzę z zakresu programu FENG i Ścieżki SMART.

Duńska firma poszukuje dostawcy odżywek białkowych na bazie mleka lub roślin

03-03-2023

Duńska firma, z 40.letnim doświadczeniem i tradycjami, kontaktami na niemal całym świecie, poszukuje ukraińskiego lub unijnego dostawcy proszku białkowego (na bazie mleka lub roślin) przeznaczonego do spożycia przez ludzi. Białko w proszku może być dostarczane w opakowaniach zbiorczych lub mniejszych.

Holenderska firma szuka nowych produktów na rynku roślinnych alternatyw dla ryb i owoców morza

02-03-2023

Holenderska firma poszukuje nowych, alternatywnych możliwości na rynku roślinnych zamienników dla ryb i owoców morza. Poszukiwane są firmy mające już wysokiej jakości produkty własne lub firmy, które pomogłyby w opracowaniu takich produktów. Ważne jest, aby produkt miał przyjemną strukturę, dobry smak i atrakcyjny wygląd oraz krótką listę składników.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl