Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Archiwum

Aktualności

Dokumenty Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego. Wkrótce pierwsze konkursy!

25-04-2023
Można się już zapoznać z opublikowanymi dokumentami na stronie NCBR: m.in. zatwierdzona wersja Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego, wytyczne ogólne,  szczegółowe zasady wdrażania FERS oraz e-SZOP.
 
Znajdą tam Państwo również pierwsze fiszki naborów konkurencyjnych planowanych do uruchomienia przez NCBR w 2023 r. Zestaw ten będzie na bieżąco uzupełniany o kolejne fiszki, w tym również fiszki naborów niekonkurencyjnych przygotowywanych przez Ministerstwo Edukacji i Nauki (MEiN) oraz Narodową Agencję Wymiany Akademickiej (NAWA) a także aktualizacje dokumentów programowych.

 

Spotkanie informacyjne dla producentów dot. European Mini-Slate Development | 11 maja, online

25-04-2023

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dla producentów, które poświęcone będzie schematowi European Mini-Slate Development, wspierającemu development pakietu 2-3 projektów audio­wizualnych. Termin aplikowania w ramach tego naboru upływa 1 czerwca 2023 r.

HORYZONT EUROPA - informacje o programie

20-04-2023
HORYZONT EUROPA - informacje o programie

Program Ramowy Unii Europejskiej Horyzont Europa jest największym w historii Unii programem w zakresie badań naukowych i innowacji. W ciągu 7 lat (2021–2027) na nowatorskie badania i innowacyjne rozwiązania przeznaczone zostanie łącznie 95,5 mld euro.

Rozwiń współpracę z Norwegią w ramach Travel Grants.

20-04-2023

Ponownie został uruchomiony Travel Grants, konkurs organizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, przy wsparciu Funduszy Norweskich, o łącznym budżecie 35 tys. euro. Skierowany jest on do klastrów i instytucji otoczenia biznesu, działających na rzecz rozwoju gospodarczego lub innowacyjności w ramach współpracy międzynarodowej. Celem programu jest rozwój współpracy dwustronnej pomiędzy tymi podmiotami a podmiotami prawa norweskiego poprzez udział w wizycie studyjnej.

Francuska firma poszukuje producentów zaślepek ze stali nierdzewnej 316L

04-04-2023

Francuska firma, obecna na rynku od 36 lat, specjalizuje się w obróbce węży i złączy ze stali nierdzewnej oraz montuje elastyczne węże techniczne. Aktualnie jest zainteresowana zleceniem na zewnątrz produkcji "małych" prostych części i poszukuje podwykonawcy zajmującego się obróbką skrawaniem, który może produkować potrzebne zaślepki w ramach umowy outsourcingowej.

Włoski producent półfabrykatów drewnianych poszukuje dostawców sklejki

04-04-2023

Włoski lider w branży drzewnej z siedzibą na Sycylii poszukuje dostawców sklejki z dowolnego gatunku drewna i oferuje współpracę w ramach stałej długoterminowej umowy. Firma specjalizuje się w produkcji szerokiego asortymentu półfabrykatów z drewna, sklejki, listew, płyt stolarskich, opasek i ram drewnianych, płyt fornirowanych i laminowanych.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl