Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

Archiwum

Aktualności

Greckie firmy z różnych branż poszukują partnerów na polskim rynku

18-08-2023

Znajdź dystrybutorów, usługodawców, dostawców, partnerów technologicznych! Dopisz swoją firmę do bazy ponad 5200 międzynarodowych profili kooperacyjnych z niemal całego świata. Obejrzyj przykładowe oferty firm zainteresowanych współpracą z polskim biznesem.

Czeskie firmy z różnych branż poszukują partnerów na polskim rynku

09-08-2023

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi ofertami współpracy z międzynarodowej, bezpłatnej bazy ofert Enterprise Europe Network - spośród aktualnych zapytań wybraliśmy dla Państwa przykłady czeskich firm z różnych branż. Zachęcamy do sprawdzenia listy, a także innych ofert w bazie zawierającej już blisko 5200 wpisów firm  z niemal całego świata.

Wypowiedz się - Komisja Europejska zbiera opinie nt. czystej gospodarki wodorowej!

08-08-2023

Zachęcamy przedsiębiorców do wyrażenia swojej opinii!

Doliny wodorowe to kluczowe systemy wspierające rozwój gospodarki wodorowej, która odgrywa ważną rolę w osiągnięciu celów Europejskiego Zielonego Ładu w zakresie neutralności emisyjnej.

Niniejszej konsultacji podlega "Plan działania na rzecz zwiększenia potencjału energetycznego UE, dzięki dolinom wodorowym.

Głosy będa zbierane do 5 września 2023 r.

Firmy z branży środowisko / energia / ochrona poszukują partnerów na polskim rynku

02-08-2023

Zapraszamy do przejrzenia najnowszych ofert współpracy z międzynarodowej bezpłatnej bazy ofert Enterprise Europe Network - spośród czerwcowych zapytań wybraliśmy dla Państwa przykłady firm z branży środowisko / energia /ochrona środowiska. Zachęcamy do sprawdzenia listy.

KONSULTACJE SPOŁECZNE: Świadczenie usług w ekosystemie budowlanym

02-08-2023

W imieniu Komisji Europejskiej zwracamy się do przedstawicieli firm z sektora MŚP o przedstawienie opinii na temat świadczenia usług w ekosystemie budowlanym.

Ankieta będzie aktywna do 1.09.2023 r.

Dziękujemy z góry za Państwa czas oraz zaangażowanie!

Spotkanie regionalne PARP w Katowicach: Rozwijaj się z funduszami europejskimi. Nowe programy dla przedsiębiorców (30 sierpnia)

01-08-2023

Doświadczeni praktycy opowiedzą o nowych programach realizowanych przez PARP w ramach funduszy europejskich na lata 2021-2027, przybliżą warunki i możliwości udziału w wybranych projektach i konkursach. Spotkanie bezpłatne. Zapraszamy.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl